Letvičasta podnica sa tekstilom 80 x 200 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Masivno borovo drvo
- Tkanina
Dimenzije (tolerancija proizvodnje 0,5%)
- Dimenzija podloge: 80 x 200 cm
- Presjek letve: 1,85 x 5,8 cm
- Broj letvi: 12
- Nosivost: 110 kg po osobi
Specifikacije
- Fiksna letvičasta podloga prikladna za sve krevete
- Podloga se može koristiti za sve vrste madraca
- Letvice su spojene tekstilnom trakom za pravilnu raspodjelu
- Jednostavna manipulacija zahvaljujući mogućnosti smotavanja podloge
- Letvice su unaprijed izbušene za jednostavno pričvršćivanje na okvir kreveta
- Vijci za pričvršćivanje nisu uključeni u pakiranje
- U slučaju pucanja letve jamčimo besplatnu zamjenu
Dodatni parametri
| Kategorija: | Podnice za krevete |
|---|---|
| EAN: | 8596605016574 |
| Težina: | 5,05 kg |
| ? Dimenzije: | 80 x 200 cm |
| ? Širina: | 80 cm |
| ? Tip podnice: | Sa letvicama |
| Nosivost: | 110 kg po osobi |
| Broj letvica: | 12 |
| Duljina: | 200 cm |
| Pogodno za: | Muškarce, Žene |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.