Letvičasta podnica sa tekstilom 160 x 200 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Masivno drvo borovine
- Tkanina
Dimenzije (proizvodna tolerancija 0,5%)
- Dimenzija podnice: 160 x 200 cm
- Podnica se sastoji od dvije podnice 80 x 200 cm
- Presjek letvica: 1,85 x 5,8 cm
- Broj letvica: 12
- Nosivost: 110 kg po osobi
Specifikacije
- Čvrsta laťková podnica prikladna za sve krevete
- Podnica se može koristiti za sve vrste madraca
- Letvice su povezane tekstilnom trakom za pravilnu raspodjelu
- Jednostavno rukovanje zahvaljujući mogućnosti zarolanja podnice
- Letvice su unaprijed izbušene za jednostavno pričvršćivanje na okvir kreveta
- Vijci za pričvršćivanje nisu uključeni u pakiranje
- U slučaju da letvica pukne, garantiramo njezinu besplatnu zamjenu
Dodatni parametri
| Kategorija: | Podnice za krevete |
|---|---|
| EAN: | 8596605016611 |
| Težina: | 10,65 kg |
| ? Dimenzije: | 160 x 200 cm |
| ? Širina: | 160 cm |
| ? Tip podnice: | Sa letvicama |
| Nosivost: | 110 kg po osobi |
| Broj letvica: | 12 |
| Duljina: | 200 cm |
| Pogodno za: | Muškarce, Žene |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.