Lamelirana letvičasta podnica 160 x 200 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Breza drvo
- Tekstil
- Bezbojni ekološki lak s PZH certifikatom
Dimenzije (proizvodna tolerancija 0,5%)
- Dimenzija okvira: 160 x 200 cm
- Presjek letvice: 55 x 8 mm
- Broj letvica: 13
- Razmak letvica: 12 cm
- Nosivost: 110 kg po osobi
Specifikacije
- Fleksibilni lamelni okvir pruža udobnu potporu tijelu
- Zbog elastičnosti minimalizira točke pritiska i ravnomjerno raspoređuje težinu tijela
- Okvir se može koristiti za sve vrste madraca
- Lamele su spojene tekstilnom trakom za pravilno raspoređivanje
- Jednostavna manipulacija zahvaljujući mogućnosti smotanja okvira
- Letvice su predvrtane za lako pričvršćivanje na okvir kreveta
- Vijci za učvršćenje uključeni su u pakiranje
- Okvir se učvršćuje samo na krajevima i u sredini
- U slučaju pucanja letvice garantiramo besplatnu zamjenu
- Okvir nije uključen u paket okvira
Dodatni parametri
| Kategorija: | Podnice za krevete |
|---|---|
| EAN: | 8596605020595 |
| Težina: | 5,2 kg |
| ? Dimenzije: | 160 x 200 cm |
| ? Širina: | 160 cm |
| ? Tip podnice: | Lamelirana |
| Nosivost: | 110 kg po osobi |
| Broj lamela: | 13 |
| Duljina: | 200 cm |
| Pogodno za: | Muškarce, Žene |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.