Lamelirana letvičasta podnica 80 x 200 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Brezovo drvo
- Tekstil
- Bezbojni ekološki lak s certifikatom PZH
Dimenzije (proizvodna tolerancija 0,5%)
- Dimenzija baze: 80 x 200 cm
- Presjek letvice: 55 x 8 mm
- Broj letvica: 13
- Razmak među letvicama: 12 cm
- Nosivost: 110 kg po osobi
Specifikacije
- Elastična lamelna baza koja pruža udobnu potporu tijelu
- Zahvaljujući elastičnosti, minimalizira točke pritiska i raspoređuje težinu tijela
- Baza se može koristiti za sve tipove madraca
- Lamela su povezane tekstilnom trakom za pravilno raspoređivanje
- Lagana manipulacija zahvaljujući mogućnosti smotavanja baze
- Letvice su prethodno izbušene za jednostavno pričvršćenje na okvir kreveta
- Vijci za pričvršćenje su uključeni u pakiranje
- Baza se pričvršćuje samo na rubovima i u sredini
- U slučaju pucanja letvice, garantiramo njenu besplatnu zamjenu
- Okvir nije dio baze
Dodatni parametri
| Kategorija: | Podnice za krevete |
|---|---|
| EAN: | 8596605020564 |
| Težina: | 3,05 kg |
| ? Dimenzije: | 80 x 200 cm |
| ? Širina: | 80 cm |
| ? Tip podnice: | Lamelirana |
| Nosivost: | 110 kg po osobi |
| Broj lamela: | 13 |
| Duljina: | 200 cm |
| Pogodno za: | Muškarce, Žene |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.