Letvičasta podnica sa tekstilom 90 x 200 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Masivno borovo drvo
- Tekstil
Dimenzije (proizvodna tolerancija 0,5%)
- Dimenzija rošta: 90 x 200 cm
- Presjek letvice: 1,85 x 5,8 cm
- Broj letvica: 12
- Nosivost: 110 kg po osobi
Specifikacije
- Čvrst letvičasti rošt prikladan za sve krevete
- Rošt se može koristiti za sve vrste madraca
- Letvice su povezane tekstilnom trakom za pravilnu raspodjelu
- Jednostavno rukovanje zahvaljujući mogućnosti smotavanja rošta
- Letvice su prethodno izbušene za jednostavno pričvršćivanje na okvir kreveta
- Vijci za učvršćivanje nisu uključeni u pakiranje
- U slučaju pucanja letvice garantiramo besplatnu zamjenu
Dodatni parametri
| Kategorija: | Podnice za krevete |
|---|---|
| EAN: | 8596605016581 |
| Težina: | 5,75 kg |
| ? Dimenzije: | 90 x 200 cm |
| ? Širina: | 90 cm |
| ? Tip podnice: | Sa letvicama |
| Nosivost: | 110 kg po osobi |
| Broj letvica: | 12 |
| Dubina: | 200 cm |
| Materijal: | Drvo |
| Pogodno za: | Muškarce, Žene |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.