Letvičasta podnica sa tekstilom 140 x 200 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Masivno borovo drvo
- Tkanina
Dimenzije (proizvodna tolerancija 0,5%)
- Dimenzija podloge: 140 x 200 cm
- Presjek letvice: 1,85 x 5,8 cm
- Broj letvica: 12
- Nosivost: 110 kg po osobi
Specifikacije
- Čvrsta letvičasta podloga prikladna za sve krevete
- Podloga se može koristiti za sve tipove madraca
- Letvice su spojene tekstilnom trakom za pravilnu raspodjelu
- Jednostavna manipulacija zahvaljujući mogućnosti savijanja podloge
- Letvice su predvrtane za jednostavno pričvršćivanje za okvir kreveta
- Vijci za pričvršćivanje nisu uključeni u paket
- U slučaju pucanja letvice, jamčimo njezinu besplatnu zamjenu
Dodatni parametri
| Kategorija: | Podnice za krevete |
|---|---|
| EAN: | 8596605016604 |
| Težina: | 7,95 kg |
| ? Dimenzije: | 140 x 200 cm |
| ? Širina: | 140 cm |
| ? Tip podnice: | Sa letvicama |
| Nosivost: | 110 kg po osobi |
| Broj letvica: | 12 |
| Duljina: | 200 cm |
| Pogodno za: | Muškarce, Žene |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.