Turistička sklopiva stolica VENTO 38 cm, crna
Povezani proizvodi
Akcija
47,50 €
–43 %
Svijetlo siva plastična stolica KATO
Na zalihama
(>10 kom)
26,70 €
-15 % kod: DANMAJKI15
47,50 €
–22 %
Korak stolac od plastike KATO
Na zalihama
(>10 kom)
36,80 €
Povoljne setove
-15 % kod: DANMAJKI15
53,70 €
–11 %
Set 2 vrtnih stolica TAVERNO crna
Na zalihama
(>10 kom)
47,30 €
Akcija
-15 % kod: DANMAJKI15
33 €
–9 %
Plastična stolica TREGO s naslonima za ruke, plava
Na zalihama
(>10 kom)
29,80 €
-15 % kod: DANMAJKI15
Turistička sklopiva stolica VENTO 38 cm, plava
Na zalihama
(>10 kom)
4,10 €
Akcija
-15 % kod: DANMAJKI15
28,10 €
–10 %
Plastična stolica TREGO, zelena
Na zalihama
(>10 kom)
25,20 €
Akcija
-15 % kod: DANMAJKI15
33 €
–9 %
Plastična stolica TREGO s rukohvatima, zelena
Na zalihama
(>10 kom)
29,80 €
-15 % kod: DANMAJKI15
28,90 €
–5 %
Okrugli vrtni stol sa staklenom pločom ISLAND 60 cm, crni
Na zalihama
(>10 kom)
27,30 €
-15 % kod: DANMAJKI15
Rasprodaja
309,50 €
–22 %
Crni vrtni set od ratana TURIA
Na zalihama
(1 kom)
239,30 €
-15 % kod: DANMAJKI15
Vrtni odlagajući stol SIRVON metalni 50x70 cm, crni
Na zalihama
(>10 kom)
19 €
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Poliester
Boja
- Crna
Dimenzije
- Širina: 38 cm
- Dubina: 38 cm
- Visina: 38 cm
- Nosivost: 80 kg
- Težina: 0,339 kg
Specifikacije
- Odlična za kampiranje, festivale ili piknik
- Sklopiva i kompaktna specifikacije
- Izrađeno od izdržljivog, vodootpornog materijala
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtni namještaj |
|---|---|
| EAN: | 5701390647985 |
| ? Boja: | Crna |
| Težina: | 0,339 kg |
| ? Širina: | 38 cm |
| Visina: | 38 cm |
| Nosivost: | 80 kg |
| Dubina: | 38 cm |
| Sklopiv: | Da |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.