Medicinski ručnik MEDI 50 x 100 cm, 100% pamuk
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% pamuk u keper vezu
- Gramatura: 220 g/m²
Boja
- Bijela
Dimenzije
- 50 x 100 cm
- Težina: 125 g
Specifikacije
- S petljom
- Certifikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranje maksimalno na 90 °C
- Sušenje u sušilici na srednjoj temperaturi
- Ne prati s odjevnim predmetima koji imaju patentne zatvarače i metalne kukice
- Za dugotrajnu mekoću, nježnost i upijanje nije preporučeno koristiti omekšivač
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ručnici za ruke i ručnici za kupanje |
|---|---|
| EAN: | 8594157750588 |
| ? Gramaža: | 220 g/m2 |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 90 °C |
| Težina: | 0,125 kg |
| ? Dimenzije: | 50 x 100 cm |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Uzorak: | Bez uzorka |
| Zakačka: | Da |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.