Torba za plažu s termo pretincem CHILLORA 53 cm - više varijanti
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal:
- Poliester
Boja:
- Plava
- Smeđa
- Siva
- Boja prema odabiru iz varijanti
Dimenzije podloge
- Visina: 53 cm
- Širina: 39 cm
- Dubina: 16 cm
- Težina: 0,15 kg
Specifikacije
- Posebna termo pretinac
- Lagan mrežasti dizajn
- Ekološka alternativa plastičnim vrećicama
- Praktične ručke za udobno nošenje
- Lako se održava čistom
- Na izbor iz 3 šarene varijante
- Cijena je navedena za 1 kom
Dodatni parametri
| Kategorija: | Putni dodaci |
|---|---|
| EAN: | Odaberite varijantu |
| ? Boja: | Siva, Smedja, Plava |
| Težina: | 0,15 kg |
| ? Širina: | 39 cm |
| Visina: | 53 cm |
| Dubina: | 16 cm |
| Materijal: | Poliester |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.