Posteljina od mikrovlakana RAINE siva
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Posteljina od mikrovlakana
Dobra opcija za alergičare, malu djecu ili osobe s respiratornim problemima je posteljina od mikrovlakana. Gusto tkanu tkaninu od poliestera karakteriziraju nježnost, toplina i postojanost oblika. Ističe se također svojom ugodnom strukturom, mekoćom, a ovan toga se ne gužva. Ako preferirate jednostavno održavanje, toplinu i nježan dodir, tada je upravo mikrovlakana stvorena za vas.
Materijal
- 100% mikrovlakana - poliester
- Gramatura: 90 g/m2
Boja
- Siva
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno jednom u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema uputama proizvođača)
- Posteljinu nije potrebno glačati
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek naopako i zakopčanu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja izaberite nježno centrifugiranje
Sadržaj pakiranja prema odabranoj varijanti
- Povlečení 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom jastučnica 70 x 90 cm
- Povlečení 140 x 220 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 220 cm | 1 kom jastučnica 70 x 90 cm
- Povlečení 200 x 220 cm: 1 kom navlaka za poplun 200 x 220 cm | 2 kom jastučnica 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljina od mikrovlakana |
|---|---|
| ? Boja: | Siva |
| ? Gramaža: | 90 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Apstrakcija, Životinje |
| ? Stil posteljine: | Skandinavski, Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj, Francuske |
| ? Kopčanje: | Patent zatvarač |
| Ne glača se: | Da |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | Mikrovlakno - poliester |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.