Posteljina od mikrovlakana TIRSO sivo-bijela
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Posteljina od mikrovlakana
Posteljina od mikrovlakana je odličan izbor za alergičare, malu djecu ili osobe s respiratornim poteškoćama. Gusto tkan tekstil od poliestera karakterizira nježnost, toplina i postojanost oblika. Također se ističe svojom ugodnom teksturom, mekoćom i dodatno se ne gužva. Ako preferirate jednostavno održavanje, toplinu i nježan dodir, tada je upravo mikrovlakno idealno za vas.
Materijal
- 100% mikrovlakana - poliester
Boja
- Tamno siva
- Crna
- Bijela
Karakteristike
- Bezvremenski i elegantan motiv pruga
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x svakih 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema etiketi proizvođača)
- Posteljinu nije potrebno glačati
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek okrenutu naopako i zatvorenu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja odaberite nježno centrifugiranje
Sadržaj pakiranja prema odabranoj varijanti
- Posteljina 135 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 135 x 200 cm | 1 kom navlaka za jastuk 80 x 80 cm
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom navlaka za jastuk 70 x 90 cm
- Posteljina 140 x 220 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 220 cm | 1 kom navlaka za jastuk 70 x 90 cm
- Posteljina 200 x 220 cm: 1 kom navlaka za poplun 200 x 220 cm | 2 kom navlaka za jastuk 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljina od mikrovlakana |
|---|---|
| EAN: | Odaberite varijantu |
| ? Boja: | Bijela, Siva |
| ? Gramaža: | 70 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Težina: | 0,65 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 kom 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Pruge |
| ? Stil posteljine: | Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj, Francuske |
| ? Kopčanje: | Patent zatvarač |
| Ne glača se: | Da |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | Mikrovlakno - poliester |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Presvlačimo posteljinu klasičnih dimenzija
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.