Okrugli vrtni stol sa staklenom pločom ISLAND BLACK 60 cm, crni
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Ploča: Kaljeno staklo
- Konstrukcija: Praškasto lakirani metal, crni
Dimenzije +/- 0,5 cm
- Promjer ploče stola: 60 cm
- Visina: 69 cm
- Debljina stakla: 4 mm
- Težina: 4,5 kg
Specifikacije
- Lagana i kompaktna specifikacije
- Stiljska crna ploča od kaljenog stakla
- Izdržljiva metalna konstrukcija
- Dugotrajan životni vijek zahvaljujući praškastom premazu
- Isporučeno rastavljeno
- Paket: 71 x 62 x 70 cm, 6 kg
Stvorite ugodno mjesto za odmor u svom vrtu, na terasi ili balkonu. Praktičan i stiliziran stol lako će postati neizostavni dio vašeg vanjskog prostora, savršen za jutarnju kavu ili večernji odmor. Svojim univerzalnim dizajnom lako se uklapa s drugim vrtnim namještajem i stvara skladno okruženje za opuštajuće trenutke s obitelji i prijateljima. Uživajte u vanjskoj atmosferi u potpunosti i priuštite si udobnost koju ćete cijeniti svakog dana.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtni namještaj |
|---|---|
| EAN: | 5903332097531 |
| ? Boja: | Crna |
| Težina: | 6 kg |
| ? Tip: | Jedilni |
| Visina: | 69 cm |
| Broj mjesta: | Za 2 osobe |
| Materijal nogu: | Metal |
| Materijal ploče: | Staklo |
| Oblik ploče: | Krug |
| Pogodno za vanjsku uporabu: | Da |
| Promjer: | 60 cm |
| Razvlačenje: | Čvrsto |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.