Vrtni set KATO SIRVON - 2 stolice i okrugli stolić, crna
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Stolice: Polipropilen – crna
- Stolić: Metal – crna
Dimenzije stolice
- Širina: 54 cm
- Širina sjedišta: 30–46 cm
- Širina naslona: 52,5 cm
- Dubina: 55 cm
- Dubina sjedišta: 41 cm
- Visina: 82,5 cm
- Visina sjedišta: 45 cm
- Visina naslona: 39 cm
- Visina od zemlje do rukohvata: 65 cm
- Nosivost: 120 kg
Dimenzije stola
- Duljina: 50 cm
- Širina: 50 cm
- Visina: 70 cm
- Težina: 2,5 kg
Specifikacije
- Praktičan i mobilan vrtni set
- Pogodno i za manji balkon ili terasu
- Složive stolice
- Noge stolice su odvojive za jednostavno sezonsko skladištenje
- Ručka u sredini stolića za lako prenošenje
- Izdržljiva metalna konstrukcija stola
- Plastika nije UV stabilna, preporučujemo zaštititi stolice od dugotrajnog izlaganja suncu
- Isporučuje se u rastavljenom stanju
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtni namještaj |
|---|---|
| ? Boja: | Crna |
| Težina: | 11,3 kg |
| ? Tip: | Za sjedenje |
| Broj mjesta za sjedenje: | Za 2 osobe |
| Dubina stolice: | 55 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Perforirana |
| Materijal nogu: | Plastika |
| Materijal sjedala: | Plastika |
| Materijal stola: | Metal |
| Materijal stolice: | Plastika |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Obrtno: | Ne |
| Pozicioniranje: | Čvrsto |
| Promjer stola: | 50 cm |
| Setovi: | Setovi |
| Slaganje: | Složive |
| Stil: | Moderan |
| Širina stolice: | 54 cm |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina sjedala: | 45 cm |
| Visina stola: | 70 cm |
| Visina stolice: | 82,5 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.