Krep posteljina za krevetic GIRAFFE narančasta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Krep posteljina
Praktičan materijal koji ima iste karakteristike kao pamuk bez potrebe za glačanjem. Krep je idealan materijal za djecu i odrasle u svako godišnje doba. Zimi grije, a ljeti ugodno hladi, prikladan je i za alergičare. Jednostavno održavanje, upijanje, prozračnost i mekoća zadržane su i na tipično naboranoj površini. Valovita površina postignuta je nježnom obradom pamuka, pri čemu su sačuvane njegove karakteristike.
Materijal
- 100% pamuk
- Gramatura: 135 g /m2
Boja
- Narančasta
- Žuta
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, najviše 1x svaka 2 tjedna
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema oznakama proizvođača)
- Posteljina se mora glačati
Praktične savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek naopačke i zatvorenu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boje posteljine
- Nakon pranja posteljine odaberite nježno centrifugiranje
- Posteljinu glačajte naopačke, čime ćete spriječiti oštećenje materijala i izbljeđivanje boja
Paket ove posteljine sadrži:
- 1 kom popluna 90 x 135 cm
- 1 kom jastuka 45 x 65 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljina za dječiji krevetic |
|---|---|
| EAN: | 8596605015386 |
| ? Boja: | Crvena, Narančasta |
| ? Gramaža: | 135 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 90 x 135 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 45 x 65 cm |
| ? Djeca ga vole: | Da |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 60 °C |
| ? Dimenzije posteljine: | 45 x 65 cm | 90 x 135 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Životinje, Dječji |
| ? Stil posteljine: | Za djecu |
| ? Kopčanje: | Patent zatvarač |
| Ne glača se: | Da |
| Materijal: | 100% pamuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.