Krep posteljina za krevetic Giraffe plava
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Krepposteljina
Praktičan materijal koji se ističe istim karakteristikama kao pamuk bez potrebe glačanja. Krep je idealan materijal za djecu i odrasle u svako doba godine. Zimi grije, a ljeti ugodno hladi, pogodan je i za alergičare. Jednostavno održavanje, upijanje, prozračnost i mekoća zadržane su i na tipično naboranoj površini. Valovita površina postignuta je nježnom obradom pamuka uz potpuno očuvanje njegovih svojstava.
Materijal
- 100% pamuk
- Gramatura: 135 g/m2
Boja
- Plava
- Žuta
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema naljepnici proizvođača)
- Posteljinu je potrebno glačati
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek izvraćenu i zakopčanu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja posteljine odaberite nježno centrifugiranje
- Posteljinu glačajte izvraćeno kako biste spriječili oštećenje materijala i izbljeđivanje boja
Paket ove posteljine sadrži:
- 1 kom popluna 90 x 135 cm
- 1 kom jastuka 45 x 65 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljina za dječiji krevetic |
|---|---|
| EAN: | KREP/POS/ŽIR/MOD |
| ? Boja: | Žuta, Plava |
| ? Gramaža: | 135 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 90 x 135 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 45 x 65 cm |
| ? Djeca ga vole: | Da |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 60 °C |
| Težina: | 1,05 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 45 x 65 cm | 90 x 135 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Životinje, Dječji |
| ? Stil posteljine: | Za djecu |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Gumbi |
| Ne glača se: | Da |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.