Pamučna posteljina za krevetic Giraffe plava
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pamučna posteljina
Stalni i najrašireniji materijal posteljine svakako je pamuk. Kupci cijene njezine izvrsne karakteristike i pristupačnu cijenu. Pamuk je prozračan, mekan i odlično upija svaku vlagu. Prikladan je i za osobe koje se noću više znoje. Mogući nedostatak je gužvanje i potreba za glačanjem. Dugogodišnja provjerena pamuk je prirodno vlakno dobiveno iz pamuka, koje je nježno prema koži cijelog tijela.
Materijal
- 100% pamuk
- Gramatura: 135 g/m2
Boja
- Plava
- Žuta
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema uputi proizvođača)
- Posteljinu je potrebno glačati
Praktični savjeti
- Prije prve uporabe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek naopačke i zakopčanu
- Koristite deterdžent pogodan za materijal i boje posteljine
- Nakon pranja posteljinu nježno centrifugirajte
- Posteljinu glačajte naopako kako biste spriječili oštećenje materijala i blijeđenje boja
Paket ove posteljine sadrži:
- 1 kom pokrivača 90 x 135 cm
- 1 kom jastuka 45 x 65 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljina za dječiji krevetic |
|---|---|
| EAN: | 8596605002973 |
| ? Boja: | Žuta, Plava |
| ? Gramaža: | 135 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 90 x 135 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 45 x 60 cm |
| ? Djeca ga vole: | Da |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 60 °C |
| Težina: | 0,35 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 45 x 65 cm | 90 x 135 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Životinje, Za djecu |
| ? Stil posteljine: | Za djecu |
| ? Proizvodjač: | Petr Smolka |
| ? Kopčanje: | Gumbi |
| Ne glača se: | Ne |
| Materijal: | 100% pamuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.