Letvičasta podnica sa tekstilom 120 x 200 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Masivno borovo drvo
- Tekstil
Dimenzije (tolerancija u izradi 0,5%)
- Dimenzija podloška: 120 x 200 cm
- Presjek letvice: 1,85 x 5,8 cm
- Broj letvica: 12
- Nosivost: 110 kg po osobi
Specifikacije
- Fiksni letvičasti podložak prikladan za sve krevete
- Podložak se može koristiti za sve tipove madraca
- Letvice su povezane tekstilnom trakom za pravilno raspoređivanje
- Jednostavno rukovanje zahvaljujući mogućnosti smotavanja podloška
- Letvice su unaprijed izbušene za jednostavno pričvršćivanje na okvir kreveta
- Vijci za pričvršćivanje nisu uključeni u pakiranje
- U slučaju pucanja letvice, garantiramo besplatnu zamjenu
Dodatni parametri
| Kategorija: | Podnice za krevete |
|---|---|
| EAN: | 8596605016598 |
| Težina: | 7 kg |
| ? Dimenzije: | 120 x 200 cm |
| ? Tip podnice: | Sa letvicama |
| Visina: | 120 cm |
| Nosivost: | 110 kg po osobi |
| Broj letvica: | 12 |
| Duljina: | 200 cm |
| Pogodno za: | Muškarce, Žene |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.