Pamučna posteljina FOREVER COLOURS žuta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pamučna posteljina
Pamučna posteljina od mješavine 70% recikliranog pamuka i 30% BCI djevičanskog pamuka. Reciklirani pamuk pomaže u očuvanju prirodnih resursa i daje novi život već korištenim tekstilnim materijalima, dok BCI djevičanski pamuk dolazi iz odgovornije proizvodnje u okviru programa Better Cotton Initiative. Zahvaljujući ovoj kombinaciji, materijal je ugodan na dodir, prozračan i istovremeno ekološki prihvatljiviji. Mogući nedostatak je gužvanje i potreba za glačanjem.
Materijal
- 70% recikliranog pamuka | 30% BCI djevičanskog pamuka
Boja
- Žuta
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x u 14 dana
- Međunarodni certifikacijski sustav OEKO-TEX Standart 100
- Navlaka za jastuk je opremljena hotelskim džepom
- Navlaka za pokrivač je opremljena holandskim zatvaračem na preklop
- Preporučena temperatura pranja: 40 °C (prema oznaci proizvođača)
- Sušenje u sušilici: max. 60 °C
- Posteljinu je potrebno glačati
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek naopako
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja posteljine odaberite nježno centrifugiranje
- Posteljinu glačajte naopako, kako biste spriječili oštećenje materijala i blijeđenje boja
Sadržaj pakiranja prema odabranoj varijanti
- Posteljina 140 x 220 cm: 1 kom navlaka za pokrivač 140 x 220 cm + 20 cm | 1 kom navlaka za jastuk 60 x 70 cm
- Posteljina 220 x 260 cm: 1 kom navlaka za pokrivač 220 x 260 cm + 20 cm | 2 kom navlaka za jastuk 60 x 70 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pamučna posteljina |
|---|---|
| EAN: | Odaberite varijantu |
| Cijena: | Jeftino do 23 € |
| ? Boja: | Žuta |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 220 cm, 220 x 260 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 60 x 70 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| ? Dimenzije posteljine: | 60 x 70 cm | 140 x 220 cm, 2 ks 60 x 70 cm | 220 x 260 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Jednobojno |
| ? Stil posteljine: | Skandinavski, Minimalistički, Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj, Francuske |
| ? Kopčanje: | Hotelski džep, Nizozemsko zatvaranje |
| Ne glača se: | Ne |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.