Pamučna posteljina FOREVER COLOURS marelica
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pamučna posteljina
Pamučna posteljina od mješavine 70% recikliranog pamuka i 30% novog BCI pamuka. Reciklirani pamuk pomaže u očuvanju prirodnih resursa i daje novi život već korištenim tekstilnim materijalima, dok novi BCI pamuk dolazi iz odgovornije proizvodnje u sklopu programa Better Cotton Initiative. Zbog ove kombinacije, materijal je ugodan na dodir, prozračan i ekološki prihvatljiviji. Moguća mana je gužvanje i posljedična potreba za peglanjem.
Materijal
- 70% recikliranog pamuka | 30% novog BCI pamuka
Boja
- Marelica
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x u 14 dana
- Međunarodni certifikacijski sustav OEKO-TEX Standard 100
- Jastučnica je opremljena hotelskim džepom
- Navlaka za poplun ima nizozemsko zatvaranje s preklopom
- Preporučena temperatura pranja: 40 °C (prema oznaci proizvođača)
- Sušenje u sušilici: max. 60 °C
- Posteljinu je potrebno peglati
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Operite posteljinu zasebno, uvijek naopačke
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja posteljine odaberite nježno centrifugiranje
- Posteljinu peglajte naopačke kako biste spriječili oštećenje materijala i blijedjenje boja
Sadržaj pakiranja ovisno o odabiru varijante
- Posteljina 140 x 220 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 220 cm + 20 cm | 1 kom jastučnica 60 x 70 cm
- Posteljina 200 x 220 cm: 1 kom navlaka za poplun 200 x 220 cm + 20 cm | 2 kom jastučnica 60 x 70 cm
- Posteljina 220 x 260 cm: 1 kom navlaka za poplun 220 x 260 cm + 20 cm | 2 kom jastučnica 60 x 70 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pamučna posteljina |
|---|---|
| EAN: | Odaberite varijantu |
| Cijena: | Jeftino do 23 € |
| ? Boja: | Boja marelice |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 220 cm, 200 x 220 cm, 220 x 260 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 60 x 70 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| ? Dimenzije posteljine: | 2 ks 60 x 70 cm | 200 x 220 cm, 60 x 70 cm | 140 x 220 cm, 2 ks 60 x 70 cm | 220 x 260 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Jednobojno |
| ? Stil posteljine: | Skandinavski, Minimalistički, Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj, Francuske |
| ? Kopčanje: | Hotelski džep, Nizozemsko zatvaranje |
| Ne glača se: | Ne |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.