Tapecirani krevet boxspring MERALIS 80x200 cm bež
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Velurna tkanina: Cosmic 10 - bež
- Gramatura: 390 g/m2
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 80 cm
- Dužina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja: 7 cm
- Visina ležaja: 45 cm
- Visina ležaja s topperom: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenziju madraca: 80 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg
- Masa kreveta: 90 kg
Specifikacije
- Uključuje skladišni prostor
- Uključuje Bonell madrac s oprugama
- Gornji dio madraca je od poliuretanske pjene T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrd)
- Topper nije uključen u krevet
- Dolazi u dijelovima za montažu
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti sve su popularniji izbor za kućanstva i luksuzne hotele zahvaljujući svojoj izuzetnoj konstrukciji i vrhunskom komforu. Ova vrsta kreveta sastoji se od donje baze s oprugama (boxspring) i glavnog madraca, uz koje je moguće istovremeno nabaviti i gornji topper. Baza sadrži sustav opruga koji optimalno raspoređuje težinu, produžujući tako vijek trajanja madraca. Glavni madrac obično koristi džepičaste ili bonnell opruge za čvrstu, ali udobnu potporu tijela. Za dodatnu udobnost i higijenu sna, moguć je dodatak topppera koji osigurava mekšu površinu. Ova kombinacija osigurava da se boxspring kreveti odlikuju iznimnom udobnošću, visokom izdržljivošću i elegantnim izgledom koji uljepšava svaku spavaću sobu. Ako tražite krevet koji kombinira vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu izdržljivost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring kreveti |
|---|---|
| ? Boja: | Bež |
| Težina: | 90 kg |
| ? Dimenzije: | 80 x 200 cm |
| ? Širina: | 80 cm |
| ? Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| ? Tip: | Jedan ležaj |
| Visina: | 98 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Materijal navlake: | Poliester |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Oblik: | Boxspring |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Výška nožiček: | 2 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.