Tapecirani boxspring krevet GLORIEN VELVET 140x200 cm tirkizna
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Baršunasta tkanina: Kronos 13 - tirkizna
- Težina: 270 g/m2
- Iveral
Dimenzije
- Širina: 140 cm
- Dužina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja: 7 cm
- Visina kreveta: 45 cm
- Visina kreveta s topperom: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenziju madraca: 70 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg/osoba
- Težina kreveta: 121 kg
Specifikacije
- Uključuje prostor za pohranu
- Deo kreveta je Bonell opružni madrac
- Gornji deo madraca je od poliuretanske pene s oznakom T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrd)
- Topper nije deo kreveta
- Isporučuje se u ravnom stanju
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti postaju sve popularniji izbor za domaćinstva i luksuzne hotele, zahvaljujući svojoj izuzetnoj konstrukciji i vrhunskoj udobnosti. Ovaj tip kreveta sastoji se od donje opružne baze (boxspring) i glavnog madraca, za koje se može zasebno nabaviti i topper. Baza sadrži opružni sistem koji optimalno raspoređuje težinu, čime produžuje životni vek madraca. Glavni madrac obično koristi taštičkovite ili bonell opruge za čvrstu, ali udobnu potporu telu. Za još veću udobnost i higijenu sna moguće je kupiti topper, koji obezbeđuje mekšu površinu. Zahvaljujući ovoj kombinaciji, boxspring kreveti se odlikuju izvanrednom udobnošću, visokom otpornošću i elegantnim izgledom, koji će podići svaku spavaću sobu. Ako tražite krevet koji kombinuje vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu izdržljivost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring kreveti |
|---|---|
| ? Boja: | Plava |
| Težina: | 121 kg |
| ? Dimenzije: | 140 x 200 cm |
| ? Širina: | 140 cm |
| ? Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| ? Tip: | Dvokrevetni krevet, Jedan ležaj |
| Visina: | 98 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina, Poliester |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Oblik: | Boxspring |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Výška nožiček: | 2 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.