Kutija za odlaganje ispod kreveta 200 cm borovo drvo
Povezani proizvodi
-10 % kod: BLACKWEEKEND
from 117,70 € do –18 %
Krevet Naomi povišen 80 x 200 cm, borovo drvo
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
Na zalihama
(>10 kom)
from 96,50 €
-10 % kod: BLACKWEEKEND
from 101,20 € do –19 %
Krevet Emily 90 x 200 cm, borovo drvo
Na zalihama
(>10 kom)
from 81,80 €
-10 % kod: BLACKWEEKEND
from 190 € do –22 %
Krevet Naomi povišen 180 x 200 cm, borovo drvo
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
Na zalihama
(2 kom)
from 146,50 €
-10 % kod: BLACKWEEKEND
from 159 € do –20 %
Krevet Naomi povišen 140 x 200 cm, borovo drvo
Na zalihama
(>10 kom)
from 125,90 €
-10 % kod: BLACKWEEKEND
from 144,60 € do –19 %
Krevet Laura 140 x 200 cm, borovo drvo
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
Na zalihama
(>10 kom)
from 117,10 €
-10 % kod: BLACKWEEKEND
from 173,50 € do –20 %
Krevet Laura 180 x 200 cm, borovo drvo
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Na zalihama
(>10 kom)
from 137,60 €
-10 % kod: BLACKWEEKEND
from 119,80 € do –17 %
Krevet Naomi povišen 90 x 200 cm, borovo drvo
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
Na zalihama
(>10 kom)
from 99,40 €
-10 % kod: BLACKWEEKEND
from 150,80 € do –12 %
Krevet PARIS povišen 140 x 200 cm, borovo drvo
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Na zalihama
(>10 kom)
from 131,80 €
-10 % kod: BLACKWEEKEND
from 179,70 € do –10 %
Krevet PARIS povišen 180 x 200 cm, borovo drvo
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Na zalihama
(>10 kom)
from 161,20 €
-10 % kod: BLACKWEEKEND
from 82,60 € do –22 %
Krevet ADA 90 x 200 cm, borovo drvo
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
Na zalihama
(>10 kom)
from 64,10 €
-10 % kod: BLACKWEEKEND
53,70 €
–18 %
Nocni ormaric Ilona borovo drvo
Na zalihama
(>10 kom)
43,50 €
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 200 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Uputstvo za kutiju za pohranu
Sastavljanje kutije za pohranu nije komplicirano! Želite li vidjeti što vas čeka? U nastavku možete pregledati kompletno uputstvo za sastavljanje. Nema razloga za brigu.
Paket kutije za pohranu sadrži:
- 1x prednja ploča kutije
- 1x stražnja ploča kutije
- 4x sololit za dno kutije
- 2x spojna letva za spajanje sololita dna kutije
- 1x lijeva i 1x desna strana kutije
- Spojni materijal
- Uputstvo za sastavljanje
- Garancija 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Prostor za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605016918 |
| Težina: | 10,65 kg |
| Visina: | 17 cm |
| Lak: | Da |
| Dekor drveta: | Borovo drvo |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 200 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.