Tapecirani krevet boxspring MERALIS 160x200 cm smeđa
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Velurska tkanina: Cosmic 800 - smeđa
- Gramaža: 390 g/m2
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 160 cm
- Duljina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja: 7 cm
- Visina ležaja: 45 cm
- Visina ležaja s topperom: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenziju madraca: 80 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg/osoba
- Masa kreveta: 129 kg
Specifikacije
- Uključuje skladišni prostor
- Dio kreveta je Bonell opružna madrac
- Gornji dio madraca je od poliuretanske pjene s oznakom T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrd)
- Topper nije dio kreveta
- Isporučuje se u dijelovima
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti postaju sve popularniji izbor za kućanstva i luksuzne hotele, zahvaljujući svojoj iznimnoj konstrukciji i vrhunskom komforu. Ovaj tip kreveta sastoji se od donje opružne baze (boxspring) i glavne madrace, na koje se može samostalno nabaviti i gornji topper. Baza sadrži opružni sustav koji optimalno raspoređuje težinu, čime produžuje trajnost madraca. Glavna madrac obično koristi taštične ili bonell opruge za čvrstu, ali udobnu podršku tijelu. Za još veći komfor i higijenu spavanja može se nabaviti topper, koji osigurava mekšu površinu. Zahvaljujući ovoj kombinaciji, boxspring kreveti se odlikuju iznimnim komforom, visokom izdržljivošću i elegantnim izgledom, koji će unaprijediti svaku spavaću sobu. Ako tražite krevet koji spaja vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu izdržljivost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring kreveti |
|---|---|
| ? Boja: | Smedja |
| Težina: | 129 kg |
| ? Dimenzije: | 160 x 200 cm |
| ? Širina: | 160 cm |
| ? Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| ? Tip: | Dvokrevetni krevet |
| Visina: | 98 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Materijal navlake: | Poliester |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Oblik: | Boxspring |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Výška nožiček: | 2 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.