Tapecirani krevet boxspring GLORIEN 160x200 cm purpurna
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Velurova tkanina: Cosmic 110 - purpurna
- Gramatura: 390 g/m2
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 160 cm
- Dužina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja: 7 cm
- Visina ležaja: 45 cm
- Visina ležaja s topperom: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Dimenzije madraca: 2 kom 80 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg
- Težina kreveta: 130 kg
Specifikacije
- Uključuje prostor za pohranu
- Uključena je Bonell opružna madrac
- Gornji dio madraca izrađen je od poliuretanske pjene s oznakom T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrda)
- Topper nije uključen
- Isporučuje se rasklopljeno
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti postaju sve popularniji izbor za kućanstva i luksuzne hotele zahvaljujući svojoj izvanrednoj konstrukciji i vrhunskom komforu. Ovaj tip kreveta sastoji se od donje opružne baze (boxspring) i glavne madrace, uz koje se može samostalno nabaviti i vršni topper. Baza sadrži opružni sustav koji optimalno raspoređuje težinu, čime se produžava vijek trajanja madrace. Glavna madrac obično koristi džepičaste ili bonell opruge za čvrstu, ali udobnu potporu tijela. Za još višu udobnost i higijenu spavanja može se dokupiti topper koji osigurava mekšu površinu. Zahvaljujući ovoj kombinaciji, boxspring kreveti odlikuju se iznimnim komforom, visokom otpornošću i elegantnim izgledom koji će obogatiti svaku spavaću sobu. Ako tražite krevet koji kombinira vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu otpornost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring kreveti |
|---|---|
| ? Boja: | Purpurna |
| Težina: | 130 kg |
| ? Dimenzije: | 160 x 200 cm |
| ? Širina: | 160 cm |
| ? Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| ? Tip: | Dvokrevetni krevet |
| Visina: | 98 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Materijal navlake: | Poliester |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Oblik: | Boxspring |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Výška nožiček: | 2 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.