Tapecirani boxspring krevet MERALIS 90x200 cm smeđa
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Velur tkanina: Cosmic 800 - smeđa
- Gramatura: 390 g/m2
- Iveral
Dimenzije
- Širina: 90 cm
- Dužina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja: 7 cm
- Visina ležišta: 45 cm
- Visina ležišta s topperom: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenziju madraca: 90 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg
- Masa kreveta: 101 kg
Specifikacije
- Uključuje prostor za odlaganje
- U sastavu kreveta je Bonell opružni madrac
- Gornji dio madraca je od poliuretanske pjene s oznakom T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrd)
- Topper nije uključen
- Isporučuje se rastavljen
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti sve su popularniji izbor za kućanstva i luksuzne hotele, zahvaljujući svojoj iznimnoj konstrukciji i vrhunskom komforu. Ovaj tip kreveta sastoji se od donje opružne baze (boxspring) i glavnog madraca, na koje se može dodatno kupiti i gornji topper. Baza sadrži opružni sustav, koji optimalno raspoređuje težinu, produljujući vijek trajanja madraca. Glavni madrac obično koristi džepićaste ili bonell opruge za čvrstu, ali udobnu potporu tijela. Za još veći komfor i higijenu sna moguće je nabaviti topper, koji osigurava mekšu površinu. Zahvaljujući ovoj kombinaciji, boxspring kreveti odlikuju se iznimnom udobnošću, visokom otpornošću i elegantnim izgledom, koji uzdiže svaku spavaću sobu. Ako tražite krevet koji kombinira vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu izdržljivost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring kreveti |
|---|---|
| ? Boja: | Smedja |
| Težina: | 101 kg |
| ? Dimenzije: | 90 x 200 cm |
| ? Širina: | 90 cm |
| ? Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| ? Tip: | Jedan ležaj |
| Visina: | 98 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Materijal navlake: | Poliester |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Oblik: | Boxspring |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Výška nožiček: | 2 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.