Tapecirani boxspring krevet MERALIS 90x200 cm bež
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Velurova tkanina: Cosmic 10 - bež
- Gramatura: 390 g/m2
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 90 cm
- Dužina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja: 7 cm
- Visina kreveta: 45 cm
- Visina kreveta s topperom: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenzije madraca: 90 x 200 cm
- Nosevnost: 120 kg
- Težina kreveta: 101 kg
Specifikacije
- Uključuje skladišni prostor
- Dio kreveta je Bonell opružni madrac
- Vrchnja strana madraca je od poliuretanske pjene s oznakom T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrd)
- Topper nije u sklopu kreveta
- Isporučuje se u dijelovima za montažu
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti su sve popularniji izbor za kućanstva i luksuzne hotele, zahvaljujući svojoj iznimnoj konstrukciji i vrhunskom komforu. Ova vrsta kreveta sastoji se od donje opružne osnove (boxspring) i glavnog madraca, kojima se može posebno dodati i vršni topper. Osnova sadrži opružni sustav koji optimalno raspoređuje težinu, čime se produžuje vijek trajanja madraca. Glavni madrac obično koristi džepičaste ili bonell opruge za čvrstu, ali udobnu potporu tijela. Za još veći komfor i higijenu sna može se dodati topper, koji osigurava mekšu površinu. Zahvaljujući ovoj kombinaciji, boxspring kreveti se ističu iznimnom udobnošću, visokom izdržljivošću i elegantnim izgledom koji će uljepšati svaku spavaću sobu. Ako tražite krevet koji spaja vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu izdržljivost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring kreveti |
|---|---|
| ? Boja: | Bež |
| Težina: | 101 kg |
| ? Dimenzije: | 90 x 200 cm |
| ? Širina: | 90 cm |
| ? Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| ? Tip: | Jedan ležaj |
| Visina: | 98 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Materijal navlake: | Poliester |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Oblik: | Boxspring |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Výška nožiček: | 2 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.