Tapecirani boxspring krevet GLORIEN VELVET 90x200 cm plava
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Baršunasta tkanina: Casablanca 13 - plava
- Gramatura: 310 g/m2
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 90 cm
- Dužina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja: 7 cm
- Visina kreveta: 45 cm
- Visina kreveta s topperom: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenziju madraca: 90 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg
- Težina kreveta: 100 kg
Specifikacije
- Uključujući skladišni prostor
- Krevet uključuje Bonell opružni madrac
- Gornji sloj madraca je od poliuretanske pjene označene T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrd)
- Topper nije uključen uz krevet
- Isporučuje se u dijelovima
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti postaju sve popularniji izbor za domaćinstva i luksuzne hotele zahvaljujući svojoj iznimnoj konstrukciji i vrhunskoj udobnosti. Ovaj tip kreveta sastoji se od donje opružne baze (boxspring) i glavnog madraca, na koje se može samostalno nabaviti i gornji topper. Baza sadrži sustav opruga koji optimalno raspoređuje težinu, čime se produžava vijek trajanja madraca. Glavni madrac obično koristi džepićaste ili bonell opruge za čvrstu, ali udobnu potporu tijelu. Za još veću udobnost i higijenu spavanja može se kupiti topper koji osigurava mekani površinski sloj. Zahvaljujući ovoj kombinaciji, boxspring kreveti se odlikuju iznimnom udobnošću, visokom otpornošću i elegantnim izgledom koji unapređuje svaku spavaću sobu. Ako tražite krevet koji kombinira vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu izdržljivost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring kreveti |
|---|---|
| ? Boja: | Plava |
| Težina: | 100 kg |
| ? Dimenzije: | 90 x 200 cm |
| ? Širina: | 90 cm |
| ? Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| ? Tip: | Jedan ležaj |
| Visina: | 98 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina, Poliester |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Oblik: | Boxspring |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Výška nožiček: | 2 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.