Tapecirani boxspring krevet GLORIEN VELVET 80x200 cm siva
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Baršunasta tkanina: Kronos 15 - siva
- Težina: 270 g/m2
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 80 cm
- Dužina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja: 7 cm
- Visina ležaja: 45 cm
- Visina ležaja s topperom: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za veličinu madraca: 80 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg
- Težina kreveta: 92 kg
Specifikacije
- Uključuje skladišni prostor
- Ugradni dio kreveta je Bonell opružni madrac
- Gornji dio madraca je od poliuretanske pjene označene kao T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrd)
- Topper nije uključen
- Isporučuje se u rastavljenom stanju
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti postaju sve popularniji izbor za domaćinstva i luksuzne hotele zbog iznimne konstrukcije i vrhunskog komfora. Ovaj tip kreveta se sastoji od donje opružne baze (boxspring) i glavnog madraca, kojima se može samostalno dodati i dodatni topper. Baza sadrži opružni sustav koji optimalno raspoređuje težinu, čime se produžuje vijek trajanja madraca. Glavni madrac obično koristi džepićaste ili bonell opruge za čvrstu, ali udobnu potporu tijela. Za još veći komfor i higijenu spavanja može se dodati topper koji osigurava meku površinu. Zahvaljujući ovoj kombinaciji, boxspring kreveti se odlikuju iznimnom udobnošću, visokim otporom i elegantnim izgledom, koji unapređuje svaku spavaću sobu. Ako tražite krevet koji kombinira vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu otpornost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring kreveti |
|---|---|
| ? Boja: | Siva |
| Težina: | 92 kg |
| ? Dimenzije: | 80 x 200 cm |
| ? Širina: | 80 cm |
| ? Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| ? Tip: | Jedan ležaj |
| Visina: | 98 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina, Poliester |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Oblik: | Boxspring |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Výška nožiček: | 2 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.