Tamno siva vrtna garnitura PANORAMA
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Konstrukcija sofe: Metalna
- Konstrukcija stolića: Plastika
- Tkanina: Poliester
- Drvo: Bagrem
Boja
- Tamno siva
- Smeđa
Dimenzije stolića
- Širina: 57 cm
- Dubina: 57 cm
- Visina: 35 cm
Dimenzije sofe 1
- Širina: 156 cm
- Visina: 62,5 cm
- Dubina: 62,5 cm
Dimenzije sofe 2
- Širina: 150 cm
- Visina: 62,5 cm
- Dubina: 62,5 cm
Izvedba
- Moderan dizajn
- 1x stol, 1x kutna garnitura, 2x sjedalo, 4x naslon za leđa
- Manji zeleni jastuk nije sastavni dio pakovanja
- Čvrsta metalna konstrukcija sofe
- Uklonjivi jastuci
- Jednostavno održavanje
- Preporučujemo pokriti set u slučaju kiše
- Maksimalna nosivost kutne garniture: 400 kg
- Pakirano u dva kartona težine 27 i 13 kg
- Isporučuje se u demontiranom stanju
Simbol skandinavskog stila je prozračnost, elegancija i opuštena harmonična atmosfera. Uostalom, stil inspiriran čistom nordijskom prirodom mora zadovoljiti visoke zahtjeve života. Skandinavska terasa i vrt iznenadit će vas svojom funkcionalnošću i održivošću. Vrtna garnitura PANORAMA u tamno sivoj boji postat će impresivan dodatak vašem vrtu ili terasi. U prostoru nećete pogriješiti ako se odlučite za komade jednostavnih oblika i nježnih boja. Zaobljeni oblici, poput vrtne garniture Panorama, daju vrtu elegantan izgled. Čiste linije i originalan dizajn unijet će u vaš vrt željeni štih.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtni namještaj |
|---|---|
| EAN: | 5904610815595 |
| ? Boja: | Siva, Smedja |
| ? Tip: | Za sjedenje |
| Broj mjesta za sjedenje: | Za 4 osobe |
| Dimenzije sofe: | 62,5 x 62,5 x 156 cm, 62,5 x 62,5 x 150 cm |
| Dubina stola: | 57 cm |
| Materijal: | Poliester, Metal, Plastika, Drvo |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Oblik: | Kutna |
| Oprema: | S podstavom |
| Pogodno za vanjsku uporabu: | Da |
| Širina stola: | 57 cm |
| Visina stola: | 35 cm |
| Stavka je rasprodana… | |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.