Bež fotelja za vrt MADEIRA
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Prašnjavo čelik: Bež
- Tkanina: Bež
Dimenzije
- Širina: 57 cm
- Širina sjedala: 44 cm
- Dubina: 59 cm
- Dubina sjedala: 48,5 cm
- Visina: 77 cm
- Visina sjedala: 48 cm
Specifikacije
- Dokonal dodatak na vašu terasu ili vrt
- Udobni jastuci osiguravaju maksimalnu udobnost
- Efektivno isprepleten naslon
- Savršeno izbalansirana osnova i stabilne noge
- Fotelja pruža udobno mjesto za odmor
- Uključuje podložak i jastuk
- Preporučujemo pokrivanje u slučaju kiše
Simbol skandinavskog stila je prozračnost, elegancija i nenametljiva harmonična atmosfera. Konačno, stil inspiriran čistom sjevernom prirodom mora ispunjavati visoke zahtjeve na život. Skandinavska terasa i vrt će vas iznenaditi svojom funkcionalnošću i održivošću. Bež fotelja za vrt MADEIRA će postati impresivan dodatak vašem vrtu. U prostoru se odlučite za oblikovno jednostavne komade i nježne boje. Zaobljeni oblici, kakve ima fotelja Madeira, dodaju vrtu elegantan izgled. Čiste linije i originalan dizajn unijet će u vaš vrt potrebni šarm.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtni namještaj |
|---|---|
| EAN: | 2010100151593 |
| ? Boja: | Bež |
| ? Širina: | 57 cm |
| ? Tip: | Za sjedenje |
| Visina: | 77 cm |
| Dubina: | 58 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Materijal: | Metal |
| Materijal nogu: | Metal |
| Materijal sjedala: | Metal, Letvica |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Obrtna: | Ne |
| Oprema: | S podstavom |
| Stil: | Rustikalan |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Visina sjedala: | 48 cm |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.