TV ormarić PARIS 150 cm, bijela
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- MDF
- Drvene noge na zavrtanje
Boja
- Bijela s blagim sjajem
Dimenzije
- Širina: 150 cm
- Dubina: 28 cm
- Ukupna visina: 44 cm
- Visina ormarića bez nogu: 26 cm
- Visina nogu: 14 cm
- Širina ladice: 60 cm
- Bruto težina: 16 kg
Specifikacije
- 1 ladica
- Otvoreni prostor za pohranu
- Isporučeno u demontiranom stanju
Dodatni parametri
| Kategorija: | Stolovi za TV |
|---|---|
| ? Boja: | Bijela |
| Težina: | 16 kg |
| ? Širina: | 150 cm |
| Visina: | 44 cm |
| Držač za televizor: | Ne |
| Dubina: | 28 cm |
| Materijal: | MDF |
| Oblik: | Usko |
| Površina: | Sjajna |
| Prostor za pohranu: | Sa ormaricima, Otvoreni prostor za pohranu |
| Tip postavljanja: | S nogicama |
| Zatvaranje: | Sa vratima |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.