TV stolić PARIS 150 cm, hrast sonoma
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- MDF
- Drvene noge na navoj
Boja
- Dekor hrast sonoma
Dimenzije
- Širina: 150 cm
- Dubina: 28 cm
- Ukupna visina: 44 cm
- Visina stolića bez nogica: 26 cm
- Visina nogica: 14 cm
- Širina ladice: 60 cm
- Bruto težina: 16 kg
Specifikacije
- 1 ladica
- Otvoreni prostor za pohranu
- Isporučuje se u rastavljenom stanju
Dodatni parametri
| Kategorija: | Stolovi za TV |
|---|---|
| Težina: | 16 kg |
| ? Širina: | 150 cm |
| Visina: | 44 cm |
| Dekor drveta: | Hrast sonoma |
| Držač za televizor: | Ne |
| Dubina: | 28 cm |
| Materijal: | MDF |
| Oblik: | Usko |
| Površina: | Mat |
| Prostor za pohranu: | Sa ormaricima, Otvoreni prostor za pohranu |
| Tip postavljanja: | S nogicama |
| Zatvaranje: | Sa vratima |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.