Ručnik CLARYSSE ELEGANCE 60x110 cm svijetlo plavi, 100% pamuk
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% pamuk
- Gustoća: 330 g/m2
Boja
- Svijetlo plava
Dimenzije
- 60 x 110 cm
Specifikacije
- S elegantnom bordurom
- Certifikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranje max na 60 °C, peglanje do 150 °C
- Sušenje u sušilici na niskoj temperaturi
- Ne prati s odjećom koja ima zatvarače i metalne kukice
- Za dugotrajnu mekoću, nježnost i upijajućost nije preporučeno koristiti omekšivač
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ručnici |
|---|---|
| EAN: | 5412416254468 |
| ? Boja: | Plava |
| ? Gramaža: | 330 g/m2 |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 60 °C |
| Težina: | 0,3 kg |
| ? Dimenzije: | 60 x 110 cm |
| ? Širina: | 60 cm |
| Izvjedba: | Jednobojni |
| Duljina: | 110 cm |
| Materijal: | Pamuk |
| Setovi: | Komadni |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
| Zakačka: | Da |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.