Ručnik CLARYSSE ELEGANCE 60x110 cm bijeli, 100% pamuk
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% pamuk
- Gramaža: 330 g/m2
Boja
- Bijela
Dimenzija
- 60 x 110 cm
Specifikacije
- S elegantnom bordurom
- Certifikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranje maks na 60 °C, glačanje do 150 °C
- Sušenje u sušilici na niskoj temperaturi
- Ne prati s odjevnim predmetima koji imaju zatvarače i metalne kukice
- Za dugotrajnu mekoću, nježnost i upojnost nije preporučeno koristiti omekšivač
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ručnici |
|---|---|
| EAN: | 5412416254543 |
| ? Boja: | Bijela |
| ? Gramaža: | 330 g/m2 |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 60 °C |
| Težina: | 0,3 kg |
| ? Dimenzije: | 60 x 110 cm |
| ? Širina: | 60 cm |
| Izvjedba: | Jednobojni |
| Duljina: | 110 cm |
| Materijal: | Pamuk |
| Setovi: | Komadni |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
| Zakačka: | Da |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.