Brzosušeći plažni ručnik SUNSETA šareni 70 x 140 cm, 100% mikrovlakana
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% upijajuće mikrovlakana
- Gramatura: 250 gsm
Dimenzija
- 70 × 140 cm (tolerancija ± 3 %)
Specifikacije i održavanje
- Mekan materijal s visokom upojnošću, koji ujedno brzo suši
- S prekrasnim motivom zalaska sunca nad morem
- Elegantni i bezvremenski motiv
- Dovoljno prostora za udobno ležanje na plaži ili ležaljci
- Otporan na pijesak
- Idealan za putovanja
- Preporučena temperatura pranja do 40 °C
- Ne izbjeljivati, ne čistiti kemijski
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ručnici za plažu |
|---|---|
| EAN: | 5906679842031 |
| ? Boja: | Šarena |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| Težina: | 0,45 kg |
| ? Dimenzije: | 70 x 140 cm |
| ? Tip: | Ručnici za kupanje |
| Izvjedba: | Višebojni |
| Brzosušeći: | Brzosušeći |
| Materijal: | 100% mikrovlakana |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.