Brzosušeći plažni ručnik AQUALIS plava 70 x 140 cm, 100% mikrovlakana
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% apsorbirajuće mikrovlakno
- Gramatura: 250 gsm
Dimenzije
- 70 × 140 cm (tolerancija ± 3%)
Specifikacije i održavanje
- Mekan materijal s visokom sposobnošću upijanja, a ujedno se brzo suši
- Detaljan otisak zvjezdače i morskog psa djeluje vrlo realistično
- Elegantni i bezvremenski motiv
- Dovoljno prostora za udobno ležanje na plaži ili ležaljci
- Otporan na pijesak
- Idealan za putovanja
- Preporučena temperatura pranja do 40 °C
- Nemojte izbjeljivati, nemojte kemijski čistiti
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ručnici za plažu |
|---|---|
| EAN: | 5906679835613 |
| ? Boja: | Plava |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| Težina: | 0,45 kg |
| ? Dimenzije: | 70 x 140 cm |
| Materijal: | 100% mikrovlakana |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.