Kutija za odlaganje ispod kreveta 98 cm, siva
Povezani proizvodi
-10 % kod: BLACKWEEKEND
198,30 €
–52 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 200 cm, bijela
Na zalihama
(>10 kom)
94,10 €
-10 % kod: BLACKWEEKEND
136,30 €
–47 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 150 cm, bijela
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
Na zalihama
(>10 kom)
71,80 €
-10 % kod: BLACKWEEKEND
165,20 €
–47 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 200 cm, hrast
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
14 dana
86,50 €
-10 % kod: BLACKWEEKEND
152,90 €
–48 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 200 cm borovo drvo
Na zalihama
(10 kom)
78,80 €
-10 % kod: BLACKWEEKEND
107,40 €
–44 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 150 cm borovo drvo
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Na zalihama
(>10 kom)
60 €
-10 % kod: BLACKWEEKEND
95 €
–48 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 98 cm borovo drvo
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Na zalihama
(>10 kom)
49,40 €
-10 % kod: BLACKWEEKEND
115,70 €
–43 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 150 cm, hrast
Na zalihama
(>10 kom)
65,90 €
-10 % kod: BLACKWEEKEND
103,30 €
–20 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta IKAROS 200 cm, hrast sonoma
Na zalihama
(>10 kom)
82,60 €
-10 % kod: BLACKWEEKEND
123,90 €
–52 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 98 cm, bijela
Na zalihama
(>10 kom)
58,80 €
-10 % kod: BLACKWEEKEND
165,20 €
–47 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 200 cm, orah
Na zalihama
(>10 kom)
86,50 €
-10 % kod: BLACKWEEKEND
115,70 €
–43 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 150 cm, joha
Na zalihama
(>10 kom)
65,90 €
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 98 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za spremnik za pohranu
Sastavljanje spremnika za pohranu nije znanost! Želite li vidjeti što vas čeka? Ispod možete pregledati kompletne upute za sastavljanje. Nema razloga za strah.
Pakiranje spremnika za pohranu sadrži:
- 1x prednja strana kutije
- 1x zadnja strana kutije
- 4x dno od tvrdog vlaknaste ploče
- 2x spojna letva za povezivanje donjih ploča
- 1x lijeva i 1x desna strana kutije
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Garancija 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Prostor za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605038156 |
| ? Boja: | Siva |
| Težina: | 6,1 kg |
| Visina: | 17 cm |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 98 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.