Kutija za odlaganje ispod kreveta 200 cm, siva
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 200 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za područje za odlaganje
Sastavljanje područja za odlaganje nije nikakva znanost! Želite li vidjeti što vas čeka? Dolje možete pogledati kompletne upute za sastavljanje. Nema razloga za brigu.
Paket područja za odlaganje sadrži:
- 1x prednja stranica boxa
- 1x stražnja stranica boxa
- 4x sololit za dno boxa
- 2x spojna letva za povezivanje sololita dna boxa
- 1x lijeva i 1x desna strana boxa
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Prostor za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605023145 |
| ? Boja: | Siva |
| Težina: | 10,65 kg |
| Visina: | 17 cm |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 200 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.