Kutija za odlaganje ispod kreveta 150 cm, siva
Povezani proizvodi
-10 % kod: MINUS10
70,20 €
–27 %
Nocni ormaric Ilona sivi
Na zalihama
(2 kom)
51,20 €
-10 % kod: MINUS10
49,20 €
–5 %
Višenamjenski tabure OTTOMAN, sivi
Na zalihama
(>10 kom)
46,30 €
-5 % kod: MINUS5
Kutija za odlaganje ispod kreveta 200 cm, hrast artisan
Na zalihama
(>10 kom)
64,80 €
-5 % kod: MINUS5
123,90 €
–56 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 98 cm, bijela
Na zalihama
(>10 kom)
53,70 €
-5 % kod: MINUS5
123,90 €
–56 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 98 cm, siva
Na zalihama
(5 kom)
53,70 €
-5 % kod: MINUS5
Kutija za odlaganje ispod kreveta 150 cm, sonoma hrast
Na zalihama
(>10 kom)
59 €
-5 % kod: MINUS5
115,70 €
–44 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 150 cm, orah
Na zalihama
(>10 kom)
64 €
-5 % kod: MINUS5
165,20 €
–47 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 200 cm, hrast
Na zalihama
(>10 kom)
86,70 €
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 150 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za kutiju za pohranu
Sastavljanje kutije za pohranu nije ništa komplicirano! Želite vidjeti što vas čeka? Ispod možete pogledati kompletne upute za sastavljanje. Nema čega se bojati.
Paket kutije za pohranu sadrži:
- 1x prednji dio kutije
- 1x stražnji dio kutije
- 4x sololit za dno kutije
- 2x spojna letva za spajanje sololita dna kutije
- 1x lijevi i 1x desni bok kutije
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Prostor za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605023138 |
| ? Boja: | Siva |
| Težina: | 9,05 kg |
| Visina: | 17 cm |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 150 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Dodaj komentar