Posteljina od mikrovlakana LACELLE tamno plava
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Posteljina od mikrovlakana
Dobra opcija za alergičare, malu djecu ili osobe s respiratornim problemima je posteljina od mikrovlakana. Gusti tkanje od poliestera karakteriziraju nježnost, toplina i postojanost oblika. Ističe se također svojom ugodnom teksturom, mekoćom, a osim toga se ne gužva. Ako preferirate jednostavno održavanje, toplinu i nježno dodirivanje, onda je mikrovlakana stvorena upravo za vas.
Materijal
- 100% mikrovlakana - poliester
- Gramatura: 95 g/m2
Boja
- Tamno plava
- Žuta (zlatna)
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, minimalno 1x svaka 2 tjedna
- Preporučena temperatura pranja: 30 - 40 °C (prema etiketi proizvođača)
- Posteljinu nije potrebno glačati
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek preokrenutu i zakopčanu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boje posteljine
- Nakon pranja odaberite nježno centrifugiranje
Sadržaj pakiranja prema odabiru varijante
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom jastučnica 70 x 80 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljina od mikrovlakana |
|---|---|
| ? Boja: | Plava |
| ? Gramaža: | 95 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 80 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Težina: | 0,9 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Jednobojno |
| ? Stil posteljine: | Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Patent zatvarač |
| Ne glača se: | Da |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | Mikrovlakno - poliester |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.