Posteljina od mikrovlakana HEART NEST uzorak
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Posteljina od mikrovlakana
Dobra opcija za alergičare, malu djecu ili osobe s respiratornim poteškoćama je posteljina od mikrovlakana. Gusto tkana tkanina od poliestera odlikuje se nježnošću, toplinom i postojanošću oblika. Također se ističe svojom ugodnom strukturom, mekoćom, i ne gužva se. Ako preferirate laku njegu, toplinu i nježno dodirivanje, onda je mikrovlakno idealno za vas.
Materijal
- 100% mikrovlakana - poliester
Boja
- Smeđa
- Bež
- Svijetlo ružičasta
- Bijela
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, minimalno 1x svaka 2 tjedna
- Preporučena temperatura pranja: 30 - 40 °C (prema oznaci proizvođača)
- Posteljinu nije potrebno glačati
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek okrenutu naopako i zakopčanu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja posteljine odaberite nježno centrifugiranje
Sadržaj paketa ovisno o odabranoj varijanti
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom navlaka za jastuk 70 x 80 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Posteljina od mikrovlakana |
|---|---|
| EAN: | 5906679844301 |
| ? Boja: | Smedja, Bež, Ružičasta |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 80 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Težina: | 0,9 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Srce, Slike, Za Valentinovo |
| ? Stil posteljine: | Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Patent zatvarač |
| Ne glača se: | Da |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | Mikrovlakno - poliester |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.