Ljetni prošiveni poplun francuski COOL SLEEP 200x220 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Presvlaka: 100% poliester – mikrovlakana
- Punjenje: 100% poliester – šuplje vlakno
- Težina punjenja: 120 g/m2
- Težina presvlake: 85 g/m2
- Težina: 1300 g
Dimenzija
- 200 x 220 cm
Detalji
- Lagan ljetni poplun od finih materijala
- Posebna struktura s malim otvorima osigurava visoku prozračnost
- Šuplje vlakno zadržava oblik i pahuljastost i nakon ponovljenog pranja
- Osigurava udobnost tijekom vrućih ljetnih noći
- Tkanina certificirana OEKO-TEX® Standard 100
- Preporučena temperatura pranja: 40 °C (prema uputama proizvođača)
- Može se sušiti u sušilici na niskoj temperaturi
- Ne izbjeljivati, ne glačati
Dodatni parametri
| Kategorija: | Popluni |
|---|---|
| EAN: | 8596605045758 |
| ? Boja: | Bijela |
| ? Gramaža: | 120 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 200 x 220 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| Težina: | 1,3 kg |
| ? Materijal ispuna: | Šuplje vlákno |
| ? Površinski materijal: | 100% poliester |
| Antialergijski: | Da |
| Preporučeno za: | Standardni bračni krevet |
| Godišnja doba: | Ljeto |
| Masa popluna: | 1300 g |
| Sposobnost izolacije pokrivača: | Hladan |
| Za alergičare: | Za alergičare |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.