Ljetni prošiveni poplun COOL SLEEP 140x200 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Presvlaka: 100% poliester – mikrovlakno
- Punjenje: 100% poliester– šuplje vlakno
- Gramatura punjenja: 120 g/m2
- Gramatura presvlake: 85 g/m2
- Težina: 840 g
Dimenzija
- 140 x 200 cm
Detalji
- Lagana ljetna poplun od finih materijala
- Specijalna struktura s malim otvorima osigurava visoku prozračnost
- Šuplje vlakno zadržava oblik i prozračnost i pri ponovljenom pranju
- Osigurava udobnost tijekom vrućih ljetnih noći
- Tkanina certificirana prema OEKO-TEX® Standardu 100
- Preporučena temperatura pranja: 40 °C (prema etiketi proizvođača)
- Može se sušiti u sušilici na niskoj temperaturi
- Ne izbjeljivati, ne glačati
Dodatni parametri
| Kategorija: | Popluni |
|---|---|
| EAN: | 8596605045680 |
| ? Boja: | Bijela |
| ? Gramaža: | 120 g/m2 |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| Težina: | 0,84 kg |
| ? Materijal ispuna: | Šuplje vlákno |
| ? Površinski materijal: | 100% poliester |
| Antialergijski: | Da |
| Preporučeno za: | Krevet za jednu osobu standard |
| Godišnja doba: | Ljeto |
| Masa popluna: | 840 g |
| Sposobnost izolacije pokrivača: | Hladan |
| Za alergičare: | Za alergičare |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.