Posteljina od pamuka HEART CHARM bijela, 100% pamuk
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Posteljina od pamuka
Stalnica i najrašireniji materijal za posteljinu je zasigurno pamuk. Kupci će cijeniti njegove sjajne karakteristike i pristupačnu cijenu. Pamuk je prozračan, mekan i odlično odvodi vlagu. Prikladan je za osobe koje se noću puno znoje. Mogući nedostatak je gužvanje i potreba za peglanjem. Dugogodišnji isprobani pamuk je prirodno vlakno dobiveno od pamuka, koje je nježno prema koži cijelog tijela.
Materijal
- 100% pamuk
Boja
- Bijela - krem bijela
- Crvena
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema oznaci proizvođača)
- Posteljinu je potrebno peglati
Praktični savjeti
- Prije prve uporabe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek naopačke i zakopčano
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boje posteljine
- Nakon pranja posteljine odaberite nježno cijeđenje
- Posteljinu peglajte naopačke kako biste spriječili oštećenje materijala i izbljeđivanje boja
Sadržaj pakiranja prema izboru varijante
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom jastučnica 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pamučna posteljina |
|---|---|
| ? Boja: | Bijela, Crvena |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Težina: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Srce |
| ? Stil posteljine: | Skandinavski, Minimalistički, Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Patent zatvarač |
| Ne glača se: | Ne |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.