Pamučna posteljina PLAIN BEAUTY svijetlosiva
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pamučna posteljina
Pamučna posteljina iz mješavine 70% recikliranog pamuka i 30% djevičanskog pamuka BCI. Reciklirani pamuk pomaže u očuvanju prirodnih resursa i daje novi život već korištenim tekstilnim materijalima, dok djevičanski pamuk BCI dolazi iz odgovornije proizvodnje unutar programa Better Cotton Initiative. Zahvaljujući ovoj kombinaciji, materijal je ugodan na dodir, prozračan i istovremeno ekološki prihvatljiviji. Mogući nedostatak je gužvanje i potrebna potreba za glačanjem.
Materijal
- 70% reciklirani pamuk | 30% djevičanski pamuk BCI
Boja
- Svijetlosiva
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x u 14 dana
- Međunarodni certifikacijski sustav OEKO-TEX Standard 100
- Jastučnica je opremljena džepom hotelskog stila
- Navlaka za perinu je opremljena nizozemskim preklop zatvaračem na pregib
- Preporučena temperatura pranja: 40 °C (prema etiketi proizvođača)
- Sušenje u sušilici: max. 60 °C
- Posteljinu je potrebno glačati
Praktični savjeti
- Prije prve uporabe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek naopako
- Koristite sredstvo za pranje prikladno za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja posteljinu odaberite blago centrifugiranje
- Posteljinu glačajte naopako, time ćete spriječiti oštećenja materijala i blijeđenje boja
Sadržaj pakiranja prema izboru varijante
- Posteljina 140 x 220 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 220 cm + 20 cm | 1 kom navlaka za jastuk 60 x 70 cm
- Posteljina 200 x 220 cm: 1 kom navlaka za poplun 200 x 220 cm + 20 cm | 2 kom navlaka za jastuk 60 x 70 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pamučna posteljina |
|---|---|
| EAN: | Odaberite varijantu |
| Cijena: | Jeftino do 23 € |
| ? Boja: | Siva |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 60 x 70 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| ? Dimenzije posteljine: | 2 ks 60 x 70 cm | 200 x 220 cm, 60 x 70 cm | 140 x 220 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Sa natpisom, Jednobojno |
| ? Stil posteljine: | Skandinavski, Minimalistički, Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj, Francuske |
| ? Kopčanje: | Hotelski džep, Nizozemsko zatvaranje |
| Ne glača se: | Ne |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.