Pamučna posteljina LITTLE DREAMER roza
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pamučna posteljina
Pamučna posteljina iz mješavine 70% recikliranog pamuka i 30% djevičanskog pamuka BCI. Reciklirani pamuk pomaže očuvanju prirodnih resursa i daje novi život već korištenim tekstilnim materijalima, dok djevičanski pamuk BCI dolazi iz odgovornije proizvodnje u okviru programa Better Cotton Initiative. Zahvaljujući ovoj kombinaciji, materijal je ugodan na dodir, prozračan i istovremeno je ekološki prihvatljiviji. Mogući nedostatak je gužvanje i naknadna potreba glačanja.
Materijal
- 70% recikliranog pamuka | 30% djevičanskog pamuka BCI
Boja
- Roza
- Ljubičasta
- Žuta
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, najviše jednom u 14 dana
- Jastučnica je opremljena hotel džepom
- Navlaka za poplun je opremljena holandskim zatvaranjem na preklop
- Preporučena temperatura pranja: 40 °C (prema oznaci proizvođača)
- Sušenje u sušilici: max. 60 °C
- Potrebno je glačanje posteljine
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Posteljina se pere zasebno, uvijek naopako
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja odaberite nježno centrifugiranje posteljine
- Posteljinu glačajte naopako, time sprječavate oštećenje materijala i blijeđenje boja
Sadržaj pakiranja ovisno o odabranoj varijanti
- Posteljina 140 x 220 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 220 cm + 20 cm | 1 kom jastučnica 60 x 70 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pamučna posteljina |
|---|---|
| EAN: | 8719023543181 |
| Cijena: | Jeftino do 23 € |
| ? Boja: | Ružičasta, Žuta |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 220 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 60 x 70 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| Težina: | 1,11 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 60 x 70 cm | 140 x 220 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Cvjetovi |
| ? Stil posteljine: | Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Hotelski džep, Nizozemsko zatvaranje |
| Ne glača se: | Ne |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.