Pamučna posteljina GREEN CUBE zelena, 100% pamuk
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pamučna posteljina
Kraljica i najrasprostranjeniji materijal posteljine je zasigurno pamuk. Kupci cijene njezine izvrsne karakteristike i pristupačnost cijene. Pamuk je prozračan, mekan i odlično odvodi svaku vlagu. Stoga je prikladan i za osobe koje se noću više znoje. Moguća mana je gužvanje i potreba za peglanjem. Godinama pouzdan pamuk prirodno je vlakno dobiveno iz pamuka, koje je nježno prema koži cijelog tijela.
Materijal
- 100% pamuk
Boja
- Zelena
- Bijela
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, najviše 1x u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema etiketi proizvođača)
- Potrebno je glačati posteljinu
Praktični savjeti
- Prije prve uporabe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek naopako i zakopčano
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Po završetku pranja odaberite nježno centrifugiranje
- Posteljinu glačajte naopačke kako biste spriječili oštećenje materijala i izbljeđivanje boja
Sadržaj pakiranja prema odabranoj varijanti
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom jastučnica 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pamučna posteljina |
|---|---|
| ? Boja: | Zelena |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Težina: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Kocke |
| ? Stil posteljine: | Skandinavski, Retro, Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Gumbi, Patent zatvarač |
| Ne glača se: | Ne |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.