Pamučna posteljina BLACK CUBE crna, 100% pamuk
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pamučna posteljina
Stalna i najraširenija tkanina za posteljinu zasigurno je pamuk. Kupci cijene njegove izvrsne karakteristike i pristupačnost cijena. Pamuk je prozračan, mekan i odlično upija vlagu. Stoga je pogodan i za osobe koje se više znoje tijekom noći. Mogući nedostatak je gužvanje i posljedična potreba za peglanjem. Godinama provjeren pamuk je prirodno vlakno dobiveno od pamukovca, koje je nježno prema koži cijelog tijela.
Materijal
- 100% pamuk
Boja
- Crna
- Bijela
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x u 14 dana
- Preporučena temperatura pranja: 30 °C - 40 °C (prema uputama proizvođača)
- Posteljina se mora peglati
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek okrenutu naopako i zatvorenu
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja posteljinu centrifugirajte pažljivo
- Posteljinu peglajte naopako kako biste spriječili oštećenje materijala i izblijeđivanje boja
Sadržaj pakiranja prema odabranoj varijanti
- Posteljina 140 x 200 cm: 1 kom navlaka za poplun 140 x 200 cm | 1 kom navlaka za jastuk 70 x 90 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pamučna posteljina |
|---|---|
| ? Boja: | Crna |
| ? Dimenzije pokrivača: | 140 x 200 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 70 x 90 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 - 40 °C |
| Težina: | 0,7 kg |
| ? Dimenzije posteljine: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Kocke |
| ? Stil posteljine: | Skandinavski, Retro, Moderan |
| ? Širina: | Za jedan ležaj |
| ? Kopčanje: | Gumbi, Patent zatvarač |
| Ne glača se: | Ne |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.