Pamučna posteljina FOREVER COLOURS svijetlo ljubičasta
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Pamučna posteljina
Pamučna posteljina od mješavine 70% recikliranog pamuka i 30% djevičanskog pamuka BCI. Reciklirani pamuk pomaže u očuvanju prirodnih resursa i daje novi život već korištenim tekstilnim materijalima, dok djevičanski pamuk BCI dolazi iz odgovornije proizvodnje unutar programa Better Cotton Initiative. Zahvaljujući ovoj kombinaciji, materijal je ugodan na dodir, prozračan i istovremeno ekološki prihvatljiviji. Mogući nedostatak je gužvanje i posljedična potreba glačanja.
Materijal
- 70% recikliranog pamuka | 30% djevičanskog pamuka BCI
Boja
- Svijetlo ljubičasta
Karakteristike
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno 1x u 14 dana
- Međunarodni certificirajući sustav OEKO-TEX Standart 100
- Jastučnica je opremljena hotelskim džepom
- Posteljina za poplun ima nizozemski preklopni zatvarač
- Preporučena temperatura pranja: 40 °C (prema oznaci proizvođača)
- Sušenje u sušilici: max. 60 °C
- Posteljina je nužno glačati
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe posteljinu temeljito operite
- Posteljinu perite odvojeno, uvijek s unutarnje strane
- Koristite deterdžent prikladan za materijal i boju posteljine
- Nakon pranja posteljine odaberite blago centrifugiranje
- Posteljinu glačajte s unutarnje strane kako biste spriječili oštećenje materijala i blijedjenje boja
Sadržaj pakiranja prema odabiru varijante
- Posteljina 220 x 260 cm: 1 kom jastučnica za poplun 220 x 260 cm + 20 cm | 2 kom jastučnica 60 x 70 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Pamučna posteljina |
|---|---|
| EAN: | 8719023606701 |
| Cijena: | Jeftino do 23 € |
| ? Boja: | Ljubičasta |
| ? Dimenzije pokrivača: | 220 x 260 cm |
| ? Dimenzije jastuka: | 60 x 70 cm |
| ? Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| ? Dimenzije posteljine: | 2 ks 60 x 70 cm | 220 x 260 cm |
| ? Uzorak posteljine: | Jednobojno |
| ? Stil posteljine: | Skandinavski, Minimalistički, Moderan |
| ? Širina: | Francuske |
| ? Kopčanje: | Hotelski džep, Nizozemsko zatvaranje |
| Ne glača se: | Ne |
| Godišnja doba: | Cijelogodišnji |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Obostrano: | Ne |
| Setovi: | Poplun i jastuk |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.