Ručnik WORKER 50x100 cm, plavi
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% pamuk u keper vezi
Boja
- Plava
Dimenzija
- 50 x 100 cm
Specifikacije
- S kukicom
- Certifikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranje maks. na 30 °C
- Sušenje u sušilici na srednjoj temperaturi
- Peglanje do 200 °C
- Ne prati s odjećom koja ima zatvarače i metalne kukice
- Zbog dugotrajne nježnosti, mekoće i upijanja nije preporučeno koristiti omekšivač
Dodatni parametri
| Kategorija: | Najjeftiniji ručnici |
|---|---|
| ? Preporučena temperatura pranja: | 30 °C |
| Težina: | 0,1 kg |
| ? Dimenzije: | 50 x 100 cm |
| ? Širina: | 50 cm |
| Duljina: | 100 cm |
| Materijal: | 100% pamuk |
| Uzorak: | Bez uzorka |
| Zakačka: | Da |
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.